Aranżacja powierzchni handlowej

Pierwszy kontakt klienta z oferowanym towarem często jest momentem decydującym. Konsument, szukający określonych produktów bardzo często nie zwraca uwagi na cenę, jeśli artykuły są odpowiednio wyeksponowane. Dlatego tak istotne jest właściwe umeblowanie sklepu lub stoiska handlowego, które jest praktycznie niezauważalne, ale sprawia, że nasz punkt sprzedaży wygląda idealnie.

Marka Mago, czyli regały najwyższej jakości

regały magoRegały, których przeznaczeniem są sklepy, magazyny oraz inne powierzchnie handlowe muszą wtapiać się w ogólną aranżację lokalu, a przy tym być bardzo wytrzymałe, odporne na duże obciążenia, uderzenia oraz zarysowania. Ponadto powinny być estetyczne, lekkie i łatwe do ustawiania w różnych konfiguracjach. Takie właśnie są regały mago. Producent oferuje bardzo szeroką gamę mebli, służących do wyposażania sklepów oraz magazynów. Mago to praktyczne regały przeznaczone na artykuły spożywcze, specjalne regały na warzywa, a także półki dedykowane alkoholom. Obok branży spożywczej Mago obsługuje również sklepy z artykułami papierniczymi oraz księgarnie, oferując regały na książki, schodkowe meble, służące do eksponowania prasy oraz półki na produkty biurowe. Producent nie zaniedbuje też branży kosmetycznej, proponując jasne regały drogeryjne, na których kosmetyki prezentują się niezwykle kusząco. Oferta Mago jest bardzo szeroka, dzięki czemu niemal każdy rodzaj działalności handlowej jest w stanie skorzystać z wysokiej jakości regałów.

Regały Mago są gwarancją stabilnego i wytrzymałego wyposażenia małych sklepów osiedlowych, średnich marketów, a także ogromnych super- oraz hipermarketów.  Umeblowanie sklepowe marki Mago odpowiada wymaganiom placówek spożywczych, drogerii, sklepów odzieżowych, obuwniczych, sportowych oraz wielu innych.