Czy ochrona iPhone’a 11 ma sens?

Najnowsze telefony od Apple na pierwszy rzut oka wyglądają dokładnie tak samo, jak poprzedni model. Wiele zmian zaszło w środku, na zewnątrz telefonu za to wszystko wygląda bardzo podobnie za wyjątkiem wymiany błyszczącego szkła z tyłu urządzenia na, nieco lepiej wyglądające, szkło matowe. 

Etui w modelu 11 pro to bardzo dobra decyzja 

etui na iphone 11 proPonieważ nowy model nie bardzo różni się od swoich poprzedników, to zakup etui może być dobrą decyzja. Oczywiście, ostateczny wybór należy do klienta, jednakże, telefon kalifornijskiego producenta dość łatwo się rysuje, szczególnie na krawędziach urządzenia. Zastosowano tam ramkę wykonaną ze stali szlachetnej, dzięki czemu telefon wygląda bardzo elegancko, jednakże, takie rozwiązanie nie jest najbardziej praktyczne na świecie. Wykonanie iPhone’ów to mimo wszystko absolutny top, materiały użyte do jego produkcji to jedne z najlepszych obecnie dostępnych na rynku smartfonów. W związku z tym, biorąc pod uwagę potencjalne uszkodzenia, serwis nie należałby do najtańszych. Jak doskonale wiadomo, prewencja jest zawsze lepsza niż leczenie, więc lepiej zapobiec różnego rodzaju uszkodzeniom. Etui na iPhone 11 pro dostępne są we wszystkich możliwych konfiguracjach. Z racji, że jest to jeden z najpopularniejszych telefonów na świecie, decydując się na wybór etui możemy śmiało sprawić, że nasz telefon będzie oryginalny i jedyny w swoim rodzaju, wspaniale wyrażając właściciela.

Pokrowiec na smartfona to z całą pewnością najpopularniejsze akcesorium dla każdego posiadacza telefonu. Właściciele najnowszego telefonu z nadgryzionym jabłkiem mają do dyspozycji setki tysięcy różnych modeli oraz wzorów. W związku z tym, o doskonałą protekcję i dopasowanie do swoich potrzeb nie jest trudno. Mnogość wzorów sprawia również, że możemy uczynić nasz telefon prawdziwie wyjątkowym.