Frez próżniowy do usuwania zrogowaceń

 

Gabinet pedologiczny otworzyłam stosunkowo niedawno. Moim marzeniem było niesienie pomocy wszystkim, którzy z powodu swoich stóp cierpią i nie mogą prowadzić normalnego życia. Przywracanie zdrowia i estetycznego wyglądu jest dla mnie najważniejsze w mojej pracy.

Frez jak skalpel chirurgiczny

frez próżniowy do odciskówW swojej stosunkowo krótkiej praktyce widziałam już wiele. Najczęstszymi klientami w mojej klinice podologicznej są kobiety. Powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że to kobiety częściej niż mężczyźni noszą niewygodne obuwie. Wysokie obcasy, szpilki zbyt ciasne obuwie powoduje powstawanie wielu deformacji oraz odcisków, nagniotków czy modzeli. Schorzenia wywoływane noszeniem nieodpowiedniego obuwia są trudne do wyleczenia i wymagają również zmiany nawyków. Łatwiej jest zdecydowanie nabawić się odcisków i nagniotków niż się z nich wyleczyć. Ja do walki z odciskami używam frezów. Frez próżniowy do odcisków jest narzędziem pozwalającym na skuteczne leczenie powstałych zrogowaceń i zgrubień skóry. Stosując go w zabiegach leczniczych mam pewność, że kompleksowo zajmę się usuwaniem odcisków. Pozwala dojść do korzenia tak zwanego czopa rogowego, który to jest powodem odczuwania największego dyskomfortu. Frez działa jak chirurgiczny skalpel, dostający się bez problemu do korzenia odcisku. Frez próżniowy to profesjonalne narzędzie ułatwiające zabieg. Doskonale pasujące do dłoni dzięki czemu z łatwością można nim operować podczas zabiegów. Jego użycie gwarantuje szybkie i praktycznie bezbolesne usunięcie zrogowaciałych zmian na stopach.

Narzędzia podologiczne ułatwiają pracę w gabinecie. Po usunięciu odcisków ważne jest aby zmienić swoje nawyki i zacząć dbać o stopy w należyty sposób. Wybierać modne ale przede wszystkim wygodne obuwie, które zadba o nasz komfort i zdrowie podczas użytkowania.