Gdzie bezpiecznie przekłuć uszy

Obiecałam sobie, że jak zdam egzaminy końcowe, to zrobię coś szalonego. Wpadłam na pomysł, że przekłuję sobie uszy. W szkole to chyba jako jedyna nie nosiłam kolczyków i koleżanki nie raz mnie do tego namawiały. Uznałam, że zakończenie szkoły, będzie świetnym pomysłem, żeby to zrobić.

Uszy przekłute w poleconym poznańskim salonie

przekłuwanie uszu - poznańDo egzaminów zakuwałam bez przerwy i dzięki temu dostał bardzo wysoką notę. Dawało mi to możliwość wyboru jednej z najlepszych szkół średnich w Poznaniu. Od razu powiedziałam mamie, żeby dała mi pieniądze, bo zamierzałam przekłuć sobie uszy. Mama powiedziała od razu, żebym wybrała tylko taki salon, w którym wykonywane było bezpieczne przekłuwanie uszu – Poznań był tak dużym miastem, że nie obawiałam się, że nie znajdę salonu, który się w tym specjalizował. Zdecydowałam się jednak poprosić o informację swoją koleżankę Olkę. Ona miała w uszach tak dużo kolczyków, że byłam pewna, że wskaże mi najlepszy salon, gdzie przekłuwali uszy. Nie myliłam się, ponieważ Olka poleciła mi jeden z najlepszych salonów w Poznaniu i właśnie tam się wybrałam. Kobieta, która pracowała w salonie była nieco zaskoczona, że to miało być moje pierwsze przekłucie uszu, ale postąpiła w pełni profesjonalnie, ponieważ odpowiednio przygotowała mnie do tego zabiegu i udzieliła wszystkich niezbędnych informacji. Byłam spokojna, ponieważ wiedziałam, że trafiłam we właściwe miejsce. Samo przekłucie uszu przebiegło tak szybko, że zanim się zorientowałam, to było już po wszystkim.

Zdecydowałam się na srebrne kolczyki, które pięknie prezentowały się na moich uszach. Wszystko błyskawicznie mi się zagoiła. Koleżanki były zachwycone, że zdecydowałam się przekłuć uszy i w prezencie urodzinowym podarowały mi piękne wiszące kolczyki ze złota.