Jakie nasiona marihuany są najlepsze?

Uprawa marihuany jest w Polsce zakazana, jednakże sprzedaż nasion tej rośliny w pełni dozwolona. Jest tak, ponieważ stanowią one przedmiot do kolekcjonowania i, wbrew pozorom, nie jest to wcale mało popularne zainteresowanie.

Zakup automatycznych nasion konopi

automatyczne nasiona marihuanyZiarna konopi możemy podzielić na feminizowane (żeńskie) oraz regularne. Zakup tych pierwszych wiąże się z pewnością, ponieważ mamy ją automatycznie, gdyż są one zdolne do wydania plonu. Natomiast zakup nasion regularnych wiąże się z ryzykiem, gdyż w ich przypadku nie wie się czy z ziarna wyrośnie męska, czy żeńska roślina. Można też dokonać ich klasyfikacji ze względu na sposób, w jaki powinny być uprawiane i wówczas należy wyróżnić nasiona indoor, outdoor oraz automatyczne. Te pierwsze przeznaczone są do uprawy wewnątrz pomieszczeń, drugie na zewnątrz, a trzecie można uprawiać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Ponadto, automatyczne nasiona marihuany nie są bardzo wymagające i radzą sobie z nimi nawet początkujący growerzy. Tego rodzaju ziarna najlepiej kupować w pakietach, jakie mogą liczyć od trzech do nawet dwudziestu pięciu sztuk – w zależności od oferty sklepu. Bowiem taki zakup umożliwia zaoszczędzenie nawet kilkudziesięciu złotych. Warto też nadmienić iż nasiona konopi należy przechowywać z dala od promieniowania UV, źródeł ciepła oraz wilgoci, gdyż, w przeciwnym razie, mogą szybko zgnić lub stracić swoje właściwości. Trzeba również wiedzieć, że nasiona automatyczne są najbardziej popularne wśród konsumentów.

Bardzo dużą zaletą nasion automatycznych jest fakt, że mogą rosnąć dosłownie wszędzie, a do ich pielęgnacji nie trzeba się przykładać tak bardzo, jak w przypadku odmian typowo in- i outdoorowych. Dodać również można iż są jednymi z tańszych na rynku.