Komfortowy domek nad morzem

Nasze, polskie morze co roku odwiedza kilkadziesiąt turystów z całej Europy. Piękne, zadbane plaże, liczne mola i mnóstwo wakacyjnych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Duża baza noclegowa umożliwia każdemu, nawet najbardziej wybredne turyście znaleźć idealny lokal na urlop.

Wyposażenie domku w Sarbinowie

domki nad morzem sarbinowoDługi urlop nad morzem jest marzeniem wielu ludzi. Jeździmy tam ze znajomymi, z rodziną, albo samotnie. Nieważne z kim, bo pobyt jest zawsze udany że względu na szeroką bazę noclegową, która daje nam duży wybór co do miejsca, ceny i standardu. Domki nad morzem Sarbinowo ma najlepiej wyposażone i zlokalizowane najbliżej plaży. Są to drewniane domy o metrażu powyżej dziewięćdziesięciu metrów kwadratowych i leżą w odległości około trzysta metrów od plaży. W Sarbinowie na dużej działce, stoi około dziesięć domków, oddzielnych od siebie małym płotem. W domku zmieści się nawet dziesięć osób, choć przeznaczone są dla sześciu. Z okien na piętrze, możemy podziwiać widok morza i wdychać pełną piersią morską bryzę pełną zdrowego jodu. Domki w Sarbinowie składają się z dużego salonu na parterze, który jest połączony z przestronną kuchnią. Na piętrze znajdują się sypialnie z pojedynczymi łóżkami, oraz jedną łazienką wyposażoną w wannę i prysznic. Przed domkiem mamy duży stół z krzesłami, przy którym możemy spożywać posiłki w letnie popołudnia. Bliskie położenie od morza powoduje, że nie musimy tracić czasu na dojście do plaży, bo mamy ją pod nosem. Domek jest idealnym noclegiem na długi pobyt dla całej rodziny. 

Jeżeli chcemy wynająć domek w Sarbinowie, to musimy go przynajmniej miesiąc wcześniej zarezerwować, ponieważ cieszą się sporym zainteresowaniem w sezonie letnim. W ciągu roku w domkach mieszkają uczniowie w trakcie zielonych szkół, a na wakacje liczni turyści.