Konstrukcja roweru Lea

Firma Kross, która na polskim rynku słynie z produkcji dobrej jakości rowerów, w swoim asortymencie posiada mnogość produktów cechujących się różnymi właściwościami. Dużą część tego asortymentu stanowią rowery górskie, które tworzone są osobno z myślą o mężczyznach i osobno z myślą o kobietach. Dzięki temu każdy otrzymuje produkt dostosowany do swoich potrzeb.

Charakterystyczny rower Lea R2

kross lea r2Jedną z serii rowerów górskich proponowanych przez firmę Kross damskim użytkowniczkom, jest seria Lea. Wśród jej modeli znajdziemy rower Kross Lea R2, który cechuje się dość charakterystycznym wyglądem. Po pierwsze, jego konstrukcja została stworzona z rur ukształtowanych przy zastosowaniu najnowszej technologii, dzięki czemu cechuje się ona dużą wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. Po drugie, konstrukcja ta została pokryta kontrastującymi ze sobą farbami, które sprawiają, że wygląd roweru jest dość wyróżniający się z tłumu. Ze względu na fakt, iż rower został pomalowany przy wykorzystaniu farb proszkowych nakładanych w odpowiedniej temperaturze i przy wykorzystaniu dużego ciśnienia, są one odporne na odpryski. Tego typu właściwości są bardzo ważne dla kobiet, dla których oprócz funkcjonalności sprzętu ważna jest estetyka jego wykonania. Firma Kross doskonale zdaje sobie z tego sprawę i wykorzystuje konkretne technologie po to, by stworzyć rower, który nawet po upadku będzie wyglądać nieskazitelnie.

Rower Lea R2 charakteryzuje się stosunkowo lekką wagą, ponieważ wykonany jest z odpowiednio przygotowanego stopu aluminium. Jest to kolejna właściwość, która jest dość standardowa, jeśli chodzi o projektowanie i wykonywanie rowerów dedykowanych kobietom. Wszystko po to, by jak najbardziej przystosować ten sprzęt do potrzeb i możliwości, jakimi dysponują kobiety.