Nasz zespół gra we Wrocławiu

W naszej rodzinie muzyka grała zawsze wielką rolę. Wszyscy albo uwielbialiśmy słuchać godzinami pięknych kawałków, albo próbować śpiewać, lub grać na jakimś instrumencie. Docenialiśmy też muzykę grającą na żywo, bo nie ma to jak naturalny głos, a nie, odtwarzany przez różne urządzenia, które zniekształcają nagrania.

Na koncercie ulubionego zespołu z siostrą

zespół muzyczny wrocławKtóregoś dnia siostra z wielką radością przybiegła do mnie krzycząc, że spełnia się jej marzenie. Okazało się, że nasz zespół, który wielbimy już od przeszło roku, przyjeżdża do Wrocławia. W końcu po takim czasie w końcu wracają do ojczystych terenów, jakby specjalnie, żeby dla nas zagrać. Zastanawiałam się, czy ten zespół muzyczny wrocław zabawi tu przez jakiś czas i czy zdążymy jeszcze kupić bilety. Na szczęście siostra dowiedziała się bardzo wcześnie o tym koncercie, więc jeszcze była szansa. Jak najszybciej zadzwoniłam do organizatorów z pytaniem, czy są jeszcze bilety. Na szczęście było i to dość sporo, bo nikt jeszcze nie przeglądałam ofert na najnowsze koncerty. Zamówiłyśmy sobie bilety w najlepszych miejscach, żeby nikt nam nie zasłaniał i żebyśmy mogły nacieszyć się naszymi ulubieńcami. Może uda nam się dostać też ich autografy i zrobić zdjęcia, kto wie. W dniu koncertu byłyśmy bardzo podekscytowane i poszłyśmy zająć miejsca z godzinę prze koncertem. Gdy tylko usłyszałyśmy naszych muzyków, zaczęłyśmy piszczeć z radości, zadowolone, że udało nam się spełnić marzenie.

Kiedy tylko piosenka się zaczęła aż wstałyśmy z miejsca. To niezwykłe uczucie móc usłyszeć na żywo swój zespół, który jest przez nas uwielbiany już tak długo. Niesamowite doznanie zobaczyć ich wszystkich na żywo, stojących przed nami. Wspaniały udany koncert, bardzo nam się podobało i nawet dostałyśmy autografy i zdjęcia.