Polecana maszyna szyjąca

Szycie jest bardzo przydatną umiejętnością, zwłaszcza jeżeli lubimy samodzielnie kreować swój wizerunek albo mamy małe dzieci, dla których chcemy tworzyć oryginalne kreacje. Wystarczy zakupić dobrą maszynę do szycia i dużo ćwiczyć.

Markowe maszyny Husqvarna

maszyna husqvarna e20Dla wielu osób zeszycie dziury w kieszeni, przyszycie guzika czy łatki na kolanie spodni dziecięcych kończy się oddaniem odzieży do punktu krawieckiego. Jednak nie brakuje też kobiet, które biorą sprawy w swoje ręce. Do tego celu niezbędna jest maszyna Husqvarna E20, która z powodzeniem zadowoli osobę początkującą jak i średniozaawansowaną. Przede wszystkim posiada ona kompaktowe rozmiary, ma wolne ramię pozwalające na obszywanie rękawów i nogawek oraz szycia na okrągło. W pamięci maszyny jest zapisanych kilkadziesiąt ściegów klasycznych, wykończeniowych i zabezpieczających brzegi materiałów oraz dekoracyjnych. Funkcja wolnego startu i kończenia szycia pozwala na jeszcze dokładniejszą pracę. Maszyny marki Husqvarna są cenione na naszym rynku, ponieważ są bardzo funkcjonalne i nawet podstawowe modele pozwalają na wykonanie niemalże nieograniczonych szyć w różnym stylu. Regulacja szybkości nakłuć jest możliwa za pomocą nożnego regulatora lub pokrętła znajdującego się w tylnej części maszyny. W modelu E20 możliwe jest szycie wsteczne w celu estetycznego zakończenia  ściegu, jednoczesne szycie jedną lub dwoma igłami, a także skutecznego zabezpieczanie brzegów tkanin overlockowym ściegiem. To z pewnością bardzo praktyczny model.

Maszyne Husqvarna można wykorzystywać na wiele sposobów, ponieważ przyda się w naprawianiu odzieży, szycia nowych ubrań lub przerabiania starych, a nawet do robienia pluszowych zabawek dla dzieci. Jej zakup na pewno będzie dobrą inwestycją dla całej rodziny.