Polecany radca prawny z Tarnowa

Pilnie poszukuję profesjonalnego radcy prawnego, który pomoże mi napisać wniosek o separację. Po długim namyśle, zdecydowałam że poczekam jeszcze z decyzją o rozwodzie, bo jednak wciąż męża kocham. Uważam, że jak odpoczniemy od siebie, to wtedy wszystko stanie się jasne, czy za sobą tęskniliśmy, czy nie. Próbowałam wczoraj sama napisać ten wniosek, ale nie bardzo potrafię.

Profesjonalny tarnowski prawnik od spraw rodzinnych

radca prawny tarnówWejdę zaraz na forum internetowe i poczytam aktualne komentarze dotyczące usług prawnych w Tarnowie. Jak do tej pory, nie miałam nigdy styczności z kancelariami prawnymi, bo nie było takiej potrzeby. Interesuje mnie radca prawny, który specjalizuje się w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Okazuje się, że jeśli komuś jest pilnie potrzebny profesjonalny radca prawny Tarnów ma do zaoferowania wielu specjalistów w dziedzinie prawa rodzinnego. Szczególnie jeden prawnik jest polecany przez większość internautów. Spisałam sobie numer kontaktowy do tego prawnika i zaraz zadzwonię, aby umówić się na spotkanie. Udało mi się dodzwonić i miałam przyjemność przez krótką chwilę porozmawiać na temat mojego problemu. Radca prawny powiedział, że na jutro będę mieć gotowy wniosek o separację, ale mam wziąć na spotkanie akt zawarcia związku małżeńskiego, akt urodzenia oraz ksero dowodu osobistego. Za sporządzenie wniosku o separację będę musiała zapłacić trzysta złotych. Podpiszę ten dokument, a prawnik zaniesie go osobiście do sądu.

Jestem trochę zestresowana jutrzejszym spotkaniem z prawnikiem, choć nie powinnam się bać. Radca prawny miał bardzo przyjemny i spokojny ton głosu. Na pewno jest to człowiek, który słucha i ma wiele empatii w sobie. Póki co, nie mówię nic mężowi o moich zamiarach. Może kiedyś zrozumie, że był to jedyny sposób na uratowanie naszego małżeństwa.