Poszukujemy efektywnych zabiegów na ciało

Nadmiar tkanki tłuszczowej bywa współcześnie częstym problemem. Czasami, pomimo diety oraz aktywności fizycznej, w niektórych fragmentach ciała tłuszcz jest szczególnie odporny. W takich wypadkach z pomocą przychodzą nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej. Ich głównym zadaniem jest modelowanie sylwetki, a dodatkowo wyszczuplanie, ujędrnianie czy usuwanie cellulitu. Nowoczesne kliniki modelują ciała w sposób mało inwazyjny i bezpieczny.

Jakie są efekty zabiegów na ciało?

efektywne zabiegi na ciało białystokModelowanie sylwetki jest to proces wieloetapowy, który wymaga działania na wielu frontach. Podstawą mogą być ćwiczenia fizyczne oraz odpowiednio zbilansowana dieta. Kiedy wymienione sposoby nie przynoszą efektów, warto zastosować profesjonalne modelowanie sylwetki. Gdy chcemy zarezerwować efektywne zabiegi na ciało białystok może być odpowiednim miejscem. Można się w takim miejscu poddać zarówno niezbyt inwazyjnym zabiegom, jak również zaawansowanym. Do redukowania miejscowej otyłości cellulitu albo wiotkości skóry wykorzystywany jest nowoczesny zabieg mikrofalami. Docierają one bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, a także redukują ją. Jest to komfortowa oraz bezpieczna dla pacjentów procedura, która pozwala na uzyskanie trwałych rezultatów. Kolejną skuteczną metodą jest liposukcja infradźwiękowa, która wykonywana jest w celu zmniejszenia objętości tkani tłuszczowej i nadania wybranym partiom ciała pożądanych proporcji.

Wymarzone efekty w wyniku zabiegów na ciało, pacjentki mogą osiągnąć po zastosowaniu serii zabiegów. Warto podkreślić fakt, iż efekty modelowania sylwetki są trwałe, a usunięta tkanka nie będzie regenerowała się w obszarze, gdzie była usunięta oraz nie będzie odkładała się. Sam zabieg liposukcji może być stosowany w obszarze brzucha, talii, bioder, pośladów, ramion czy podbródka. Liposukcja laserowa może sprawdzić się natomiast w przypadku zaawansowanej terapii cellulitu.