Potrzebowałam zwalczyć insekty z mieszkania

Kupiliśmy z mężem mieszkanie w Warszawie na aukcji komorniczej. Po załatwieniu wszystkich formalności, mogliśmy wreszcie zająć się remontem naszego mieszkania. Niestety, okazało się że jest ono bardziej zaniedbane niż myśleliśmy. Największy problem mieliśmy z insektami, które panoszyły się po mieszkaniu. Okazało się, że w mieszkaniu mamy plagę karaluchów oraz mrówek.

Kto w Warszawie zajmuje się zwalczaniem insektów?

zwalczanie insektów warszawaPróbowaliśmy się tym zająć sami, ale okazało się, że lepiej będzie oddać to zadanie w ręce profesjonalistów. Woleliśmy bowiem pozbyć się tych insektów raz na zawsze. Na szczęście moja przyjaciółka z pracy dała nam namiary na bardzo dobrą firmę, która oferowała między innymi zwalczanie insektów Warszawa to miejscowość, w której mieli siedzibę, dlatego za dojazd do klienta nie pobierali dodatkowych opłat. Byłam bardzo zadowolona, tym bardziej że ceny ich usług, były naprawdę przystępne. Zadzwoniłam na podany przez przyjaciółkę numer telefonu i umówiłam usługę dezynfekcji mieszkania z insektów. Firma oferowała bardzo szybkie terminy, dlatego nie musiałam długo czekać. Już na drugi dzień o umówionej godzinie, do naszego mieszkania przyjechała ekipa sprzątająca. Byli zaopatrzeni w specjalne kombinezony, dzięki którym mogli bezpiecznie używać silnych, chemicznych środków do zwalczania insektów z pomieszczeń. Wszystko poszło im szybko i sprawnie.

Bardzo dokładnie wyczyścili oni wszystkie kąty i zakamarki w moim mieszkaniu i pozbyli się insektów. Byłam bardzo zadowolona. Użyli także specjalnych preparatów zabezpieczających, dzięki którym problem miał więcej nie powracać. Faktycznie od tego momentu nie mieliśmy już problemu z insektami w mieszkaniu. Widać było, że wszystko zostało zrobione profesjonalnie i fachowo, w dodatku w bardzo niskiej cenie.