Prezentacja czekolad wraz z degustacją

Od zawsze uwielbiałam czekoladę. Jak byłam mała marzyłam o własnej fabryce czekolad. Miałabym wtedy tak dużo różnego rodzaju słodyczy dla siebie, myślałam. Pielęgnowałam rosnącą z roku na rok wizję, która kilka lat temu zamieniła się w rzeczywistość. I oto jestem właścicielką firmy produkującej wysokiej jakości praliny.

Degustacja pozwala zdobyć więcej klientów

stoisko degustacyjneCzekolada towarzyszy mi od dziecka, jako ulubiony smakołyk na każdą okazję. Zawsze chciałam mieć swoją fabrykę i kilka lat temu udało mi się te marzenia zrealizować. Produkuje wysokiej jakości praliny, ręcznie zdobione i pakowane, w których zdążyli się rozkochać nie tylko Polacy, ale też mieszkańcy naszych sąsiednich państw. Na początku firma działała lokalnie. Przełom nastąpił po ubiegłorocznych międzynarodowych targach, gdzie udało mi się uzyskać możliwość wystawienia swojej oferty. Najważniejszym elementem całe wystawy było stoisko degustacyjne, na którym serwowaliśmy odwiedzającym najbardziej ekskluzywne czekoladki. Doceniony został ich smak, różnorodność oraz strona wizualna każdej praliny. Zrobiliśmy też wszystko, aby stoisko prezentowało się jak najbardziej zachęcająco. Wszystkie elementy były drewniane. Część czekoladek wyłożyliśmy na niewielkich stołach, wśród których przechadzali się odwiedzający wystawę. Z pozostałymi czekoladkami na tacach przechadzały się hostessy, zachęcając do odwiedzenia naszego stoiska. Dzięki temu wydarzeniu zyskaliśmy wielu klientów spoza Polski i poważne propozycje wejścia na rynki wschodnie.

Od kilku lat prowadzę własną firmę, zajmującą się produkcją czekolad, która jest realizacją moich marzeń z dzieciństwa. Firma wybiła się na niedawno na rynki europejskie, dzięki temu, że zaprezentowaliśmy nasze produkty w formie degustacji na ostatnich targach.