Program dla serwisu aukcyjnego

Już w czasie studiów wpadłem na genialny pomysł jak zarabiać. Musiałem jednak zakończyć naukę, bo nie miałem zbyt wiele czasu na zajmowanie się innymi sprawami. Postanowiłem więc po obronie pracy magisterskiej ostro zabrać się do działania, żeby w przyszłości zarabiać ogromne pieniądze.

Zamówienie programu do obsługi serwisu aukcyjnego 

program do obsługi serwisuWpadłem na pomysł, żeby założyć niezależny serwis aukcyjny, z którego mogliby korzystać użytkownicy z całego kraju. Oczywiście program miał być też dostępny dla ludzi spoza granic kraju. Nie miałem tylko pojęcia jak się za to zabrać. Znajomy informatyk polecił mi, żebym na sam początek zamówił jakiś porządny i profesjonalny program do obsługi serwisu aukcyjnego, bo bez tego nie było sensu zaczynać czegokolwiek. Złożyłem w urzędzie pracy wniosek o dofinansowanie, ponieważ taki program nie kosztował tak mało a ja swoich środków finansowych nie posiadałem. Na decyzję czekałem miesiąc, ale było warto, ponieważ przyznano mi dofinansowanie. Zgłosiłem się od razu do jednej ze znanych firm, która zajmowała się tworzeniem programów dla różnych serwisów. Byli podobno najlepsi na rynku a o takiego kompana do współpracy mi chodziło. Kiedy wyjaśniłem, że zakładam niezależny serwis aukcyjny, to zainteresowałem tym pracownika firmy, która miała dla mnie stworzyć program. Wskazałem jakie były moje oczekiwania, ale też powierzyłem stworzenie programu osobom, które się na tym znały i posiadały ogromne doświadczenie w tworzeniu programów do obsługi serwisów.

Program, który zamówiłem był doskonały. Nawet nie spodziewałem się, że wszystko będzie tak profesjonalnie wyglądało. Pozostało mi znaleźć ludzi chętnych do współpracy i zabrałem się za ten kolejny etap. Czułem w kościach, że ten pomysł będzie dochodowy.