Samochód z niezawodnym cb radiem

Nad zmianą pracy zastanawiałem się od dłuższego czasu. Chciałem pracować jako przedstawiciel handlowy i w ostateczności udało mi się ten cel osiągnąć. Dostałem samochód służbowy, laptopa oraz telefon. Miałem pełne wyposażenie swojego stanowiska pracy.

Ciągłe korzystanie z cb radia w podróży 

radio anytonePo tygodniu jazdy po kraju uznałem, że warto było zainwestować w cb radio, bo dzięki temu wiedziałbym co dzieje się na drodze. Nie raz utknąłem w jakimś korku co powodowało spore opóźnienia w mojej pracy. Wybrałem się do nowo otwartego sklepu w mieście. Podobno dostępne były tam najlepsze radia i wiedziałem, że sprzedawca poleci mi coś godnego uwagi. Wyjaśniłem sprzedawcy, że pracuję jako przedstawiciel handlowy i jakim celu chciałem nabyć takie urządzenie. Sprzedawca od razu polecił mi radio anytone twierdząc, że było to najlepsze dla mnie urządzenie. Z jego instalacją nie było żadnego problemu, bo załączona instrukcja była przejrzysta i czytelna. Pierwsza podróż z cb radiem od razu przyniosła spore efekty. Dowiedziałem się o korkach na trasie i dzięki temu mogłem wybrać inną trasę. W ciągu jednego dnia zaoszczędziłem prawie dwie godziny czasu i to właśnie zamierzałem osiągnąć. Z cb radiem nigdy się nie rozstawałem i w trakcie każdej podróży z niego korzystałem. Ja sam nie raz informowałem kierowców o jakiejś kontroli czy zatorze na drodze. Dzięki temu urządzeniu poznałem też wiele interesujących osób. Dobrze, że zainwestowałem w ten sprzęt, bo pracowało mi się o wiele łatwiej.

Po roku pracy dla tego producenta otrzymałem umowę na czas nieokreślony. Robiłem niezłe wyniki i zostałem doceniony. Praca od samego początku mi odpowiadała i zawsze się starałem. Takiej pracy szukałem i udało mi się to dość szybko. Byłem spełniony zawodowo.