Torby papierowe jako reklama

Jestem osobą, która zawsze szuka nowych rozwiązań. Takim obszarem, w którym ostatnio próbowałam coś nowego wymyślić jest reklama. Zależało mi na zwiększeniu rozpoznawalności mojej marki, ale niedużym kosztem. Prowadzę małą firmę i nie mogę sobie pozwolić na duże koszty. Próbowałam trochę promować się w mediach społecznościowych, ale średnio mi to wychodziło.

Torebki papierowe do pakowania towaru

torby papierowe na zamówieniePonieważ mam sklep lokalny, a nie prowadzę w zasadzie sprzedaży online (ewentualnie sporadycznie), to pomyślałam, że może lepiej będzie skorzystać z metod bardziej tradycyjnych. To okazało się strzałem w dziesiątkę. Zrobiłam drobne usprawnienie, bo skorzystałam z oferty torby papierowe na zamówienie. Wiedziałam, że nie będzie to kosztować nie wiadomo ile, a postanowiłam po prostu, że każda klientka od teraz dostanie ode mnie za darmo torebkę papierową na zakupy. Do tej pory musiały one dopłacać za zwykłe reklamówki foliowe bez żadnego logo czy innego wyróżnika. Zaczęłam stosować ekologiczne torby z papieru, na których firma nadrukowała logo i hasło reklamowe mojej marki. Były tam też godziny otwarcia i adres. Oczywiście, zmiany nie były zauważalne z dnia na dzień. Właściwie niewiele się zmieniło po miesiącu, jednak po trzech-czterech jak sobie wszystko podliczyłam, to zauważyłam, że znacznie więcej zarabiam.

Klientów było więcej i to nie tylko dlatego, że taka pora roku. Porównałam swoje dochody nawet z zeszłym rokiem i byłam pozytywnie zaskoczona. Niby takie torebki papierowe mogą niewiele, ale jednak czasami drobne zmiany i usprawnienia mogą z czasem przerodzić się w dużo większą zmianę i różnicę. Polecam taką reklamę na rozpoznawalność marki, jeśli też macie swój lokalny sklepik. Ludzie chętnie chodzą z takimi dobrej jakości torebkami papierowymi.