Urlop w Międzyzdrojach

pensjonat

A może by tak w weekend przespacerować się najsłynniejszą polską aleją sław z odciskami rąk gwiazd polskiego kina? Nic prostszego! Nadmorski kurort obfituje w dogodnie położone pensjonaty w Międzyzdrojach, które zaskoczą was standardem.

Przytulny pensjonat nad Bałtykiem

pensjonat Wybierając nadbałtycki pensjonat w międzyzdrojach warto zwrócić uwagę, aby był położony niedaleko pięknej plaży. Spacery brzegiem morza to nawet poza sezonem najprzyjemniejsza część pobytu w nadbałtyckich kurortach. Dobra lokalizacja pensjonatu pozwoli na nacieszenie się widokiem bezkresnej wody o każdej porze dnia. Kolejną sprawą którą warto sprawdzić przed dokonaniem rezerwacji pokoju są oferowane przez właścicieli udogodnienia. O ile wyjeżdżając na krótki urlop niekoniecznie potrzebujemy telewizora, to jednak warto mieć dostęp do wi-fi aby w razie potrzeby napisać ciepłego maila do przyjaciółki czy w razie niepogody móc przejrzeć artykuły na portalach plotkarskich. Ważny jest też dostęp do czajnika lub ekspresu do kawy, którą każdy chętnie wypije podczas leniwego popołudnia. Pensjonaty zazwyczaj posiadają swój niewielki parking na posesji, jednak jeśli wybierasz się do Międzyzdrojów pociągiem, to najlepiej znaleźć pokój w obiekcie niedaleko dworca, aby nie przedzierać się przez kurort z ciężkimi walizkami. Choć tutaj są wyjątki. Możesz przecież skorzystać z taksówki, a na obrzeżach miejscowości znaleźć prawdziwą perełkę wśród pensjonatów.

Najbardziej cenione są pensjonaty w Międzyzdrojach położone rzut kamieniem od plaży. Popularnością cieszą się też pokoje z których niedaleko do Alei Gwiazd, czyli główną promenadę miasteczka, przy której znajdują się słynne odciski rąk aktorów. Niedoceniane natomiast jest molo, które choć krótsze niż to w Sopocie, to jednakowo piękne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *