Wyjątkowa restauracja na wyjątkowe okazje

Jedzenie jakby o tym pomyśleć towarzyszymy nam od narodzin do śmierci, od poranka do wieczora. Wszystkie ważne rodzinne uroczystości bez wątpienia kojarzą nam się z różnymi smakami oraz zapachami danych potraw. przecież wigilia to barszcz czerwony, a Wielkanoc to smak babki.

Rocznica, urodziny, wesele tylko w restauracji

restauracjaJa uwielbiam gotować, próbować nowe potrawy. Jednak jeśli mam urodziny, celebrujemy z mężem ważne wydarzenie, rocznice, awans, inne dobre wiadomości zawsze wybieramy się do restauracji. Dla nas jest to takie małe święto. Wyjątkowa restauracja na wyjątkowe okazje – to moja dywiz. Nieraz wybieramy sprawdzone i dobrze nam znane restauracje, knajpy, jednak bardzo często wybieramy się do całkiem nowych, nieznanych nam restauracji, aby wypróbować nowe przepisy, sprawdzić nowe miejscówki. Oboje bardzo lubimy restauracje orientalne, indyjskie – które serwują krewetki, dobre doprawione danie. Bardzo również lubimy owoce morza, dlatego często wybieramy właśnie takie restauracje. Ja bardzo często zanim wybierzemy się na kolację, sprawdzam opinie o danym miejscu, aby później się nie rozczarować, w końcu nie po to idziemy celebrować ważne momenty w naszym życiu. Na szczęście obecnie bardo łatwo i szybko można sprawdzić opinie innych w sieci, porównać oceny, dowiedzieć się czegoś o menu, o obsłudze. Ja sama również często wystawiam opinie właśnie o różnych restauracjach, o różnych lokalach, barach, kawiarniach, czy po prostu o różnych firmach.

Dzięki temu wiem, że kolejne osoby będą mogły dowiedzieć się czego ważnego przed udaniem się do danej restauracji, kawiarni, czy wybraniem danej firmy. Moim zdaniem to bardzo ważne. Dzięki temu zwykle nasze wypady do restauracji są bardzo udane. Rocznica, urodziny, wesele tylko w restauracji.