Wywoływanie oryginalnych kwadratowych zdjęć

Od jakiegoś czasu zgłaszałam się do różnych agencji modowych i brałam udział w sesjach zdjęciowych. Głównie fotografowali mnie początkujący fotografowie, ale od czegoś trzeba zacząć. Uwielbiałam pozować i cieszyłam się, że moje portfolio się powiększa. Tylko, że zdjęcia miałam głównie w wersji komputerowej.

Wywołanie zdjęć kwadratowych z sesji

wywoływanie zdjęć kwadratowychObecnie wszystko głównie jest w formie elektronicznej, ponieważ tak łatwiej. Fotograf wyśle po sesji zdjęcia przez maila i nie musi ich wywoływać. Zaciera się więc gdzieś ten zwyczaj przesiadywania godzinami w ciemni przez fotografów. Wszystko mamy ułatwione. Jednak ja w dalszym ciągu bardziej wolałam zdjęcia w formie papierowej. I w dodatku, ostatnio bardzo spodobały mi się zdjęcia kwadratowe, ponieważ miały w sobie to coś. Postanowiłam wydrukować sobie cały jeden album pełen właśnie tych kwadratowych zdjęć. Nie wiedziałam tylko, u jakiego fotografa można sobie tak powybrzydzać przy wywoływaniu. Wtedy trafiłam całkiem przypadkiem na wywoływanie zdjęć kwadratowych online i bardzo się ucieszyłam. Mogłam przez komputer zamówić sobie wydruk zdjęć o dowolnym rozmiarze. Wystarczyło umieścić zdjęcia na stronie internetowej i zaznaczyć, jakie rozmiary chcemy. Program ten potrafił też zrobić tak, że zdjęcie nie było rozciągnięte, tylko wyglądało naturalnie, mimo zmienionego kształtu docelowego z prostokątnego na kwadratowy. Zastanawiałam się, jak szybko otrzymam zdjęcia, bo nie mogłam się doczekać.

Nie doczytałam, że zdjęcia dotrą do klienta już w ciągu doby. Dlatego byłam zaskoczona, kiedy następnego dnia w południe dostałam przesyłkę. Od razu zadowolona, zaczęłam zajmować się układaniem zdjęć w albumie. Zdjęcia w formacie kwadratowym wyglądały o wiele lepiej niż te zwykłe, zupełnie inaczej. Odmiana jest mile widziana.