Zamówienie wyspy handlowej u producenta

 

Kiedy dotarła do mnie informacja o budowie nowej galerii handlowej w mieście, to już wiedziałem, że będę chciał się tam przenieść. Zamierzałem sprzedawać swoje produkty właśnie tam, gdyż do galerii zawsze przychodziło najwięcej ludzi i miał to mi dać gwarancję większych zysków.

Sprzedaż produktów w galerii na wyspie handlowej

wyspy handlowe - producentUdało mi się zdobyć namiar na właściciela galerii, ponieważ planowałem wynająć u niego lokat. Spełniłem się, bo już wszystkie były wynajęte. Zostały jeszcze wolne miejsca do wynajęcia, ale wiązało się to z kosztem zakupu wyspy handlowej. Ten pomysł był nawet lepszy, bo właśnie wyspy handlowe były umiejscowione tak, że każdy obok nich przechodził. Dogadałem się z tym człowiekiem i pozostało mi kupić wyspę handlową. Interesowały mnie tylko profesjonalne wyspy handlowe – producent, którego polecił mi znajomy właśnie takie oferował. Uznałem, że dalsze poszukiwania nie mają sensu i zgłosiłem się do tego poleconego producenta. Interesowała mnie wyspa średniej wielkości i producent zaprezentował mi kilka rodzajów. W oko wpadła mi ta oszklona i na nią się zdecydowałem. Dzięki temu wszystkie produkty będą widoczne, ale nikt nie będzie mógł ich dotknąć bez zgody sprzedawcy. Miało to dać mi gwarancję bezpieczeństwa a towary, które miałem do zaoferowania były bardzo wartościowe. Zamówiłem tę wyspę handlową i wpłaciłem połowę ceny. Wyspa została dla mnie wyprodukowana i gotowa do odbioru była po dwóch tygodniach. Przy odbiorze zapłaciłem producentowi resztę.

Oczywiście jak zawsze miałem rację, ponieważ dzięki temu, że posiadałem wyspę handlową w nowej galerii, to osiągałem pięć razy wyższe dochody. Jeszcze nigdy nie sprzedałem tak sporej ilości towaru w ciągu jednego tygodnia. Podjąłem najlepszą w życiu decyzję.