Zestawy upominkowe dla pracowników

 

Jestem właścicielką średniej wielkości biura rachunkowego. Założyłam je dwa lata temu i myślę, że zarządzam nim naprawdę dobrze. Nie narzekam na brak klientów, również takich, którzy na stałe korzystają z naszych usług. Jako, że ten rok był naprawdę dobry pod względem finansowym to postanowiłam wynagrodzić swoich pracowników z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Słodycze to zawsze bardzo dobry upominek

zestawy upominkowe ze słodyczamiZ okazji świąt pracownicy dostali oczywiście premie pieniężne. Jednakże oprócz tego chciałam dać też swoim pracownikom coś materialnego i coś, co sprawi im przyjemność. Pomyślałam, że zestawy upominkowe ze słodyczami będą fajnym prezentem. Wydaje mi się, że właściwie każdy lubi słodycze, a więc jest to dość uniwersalny prezent. Zastanawiałam się czy powinnam takie zestawy prezentowe zrobić sama czy może jednak postawić na dostępne w sklepach, skomponowane przez kogoś innego kosze z prezentami. Ostatecznie z powodu braku czasu kupiłam kosze ze słodyczami w sklepie internetowym. Wybór był naprawdę duży, ponieważ zestawy były dostępne w różnych cenach, a więc ich zawartość była naprawdę różnorodna. Ja zdecydowałam się na duży zestaw słodyczy w pięknym wiklinowym kuferku. Wśród słodyczy były tam rzeczy, które wszyscy uwielbiają np. polskie czekolady, w różnych smakach. Bardzo podobało mi się to, że dno koszyka zostało wyłożone różnymi cukierkami, w wielu ciekawych smakach. Sam wiklinowy kuferek jest moim zdaniem bardzo fajnym prezentem.

Nie mogłam się opanować i również dla siebie kupiłam taki kosz prezentowy. Przecież ja też ciężko pracowałam, a więc myślę, że trochę słodkości mi się należało. Poza tym byłam ciekawa niektórych produktów, które znajdowały się w wybranym przeze mnie zestawie upominkowym, ponieważ nektórych ze słodyczy, jakie się w nich znajdowały nie miałam wcześniej okazji spróbować.