Chińskie jedzenie zamawiam przez telefon

chińskie jedzenie na telefon - gdańsk

Czyż to nie jest fajne, że można dzisiaj zjeść wyśmienite jedzenie z dowolnej restauracji, ale nie trzeba się do tej restauracji fatygować i osobiście wybierać? Dla mnie jest to bardzo wygodne i bardzo komfortowe. Gdy wracamy z żoną do domu po pracy to jest już tak późna godzina, że gotowanie nie wchodzi w rachubę. Siadamy więc z naszym synem do telefonu i wybieramy jedzenie, które potem zamawiamy przez aplikację lub telefonicznie.

Bardzo polubiliśmy chińską kuchnię

chińskie jedzenie na telefon - gdańskJedzenie zamawiamy najczęściej za pomocą popularnej aplikacji. Są tam do wyboru kuchnie z całego świata – oczywiście serwowane w naszych lokalnych restauracjach. Na początku zamawialiśmy standardową kuchnię typową polską, bo takie obiady jadaliśmy, gdy moja żona miała jeszcze czas na ich gotowanie. Teraz gotujemy tylko w weekendy, a w tygodniu sobie zamawiamy obiady z restauracji. W każdym razie pewnego dnia zupełnie przez przypadek odkryliśmy chińskie jedzenie na telefon – Gdańsk to przecież miasto, w którym chińska kuchnia obecna jest od bardzo dawna. Jak tylko spróbowaliśmy chińskiej kuchni tak teraz zamawiamy ją praktycznie co drugi dzień. Posmakowała nam do tego stopnia, że wybraliśmy się nawet do chińskiej restauracji, żeby zjeść posiłek w tradycyjny chiński sposób. W swoim telefonie mam wpisany numer do naszej ulubionej restauracji, bo powiem szczerze, że chińskie jedzenie zamawiamy tylko w jednym miejscu.

W naszej ulubionej chińskiej restauracji znają mnie już na tyle, że jak widzą połączenie ode mnie to odbierają je priorytetowo i od razu. Zamawiam u nich jedzenie praktycznie co drugi dzień. Nawet mojemu synowi posmakowały posiłki kuchni chińskiej i bardzo chętnie się nimi zajada jak tylko dowiozą nam zamówione jedzenie. A druga sprawa to taka, że ta nasza ulubiona restauracja ma naprawdę tanią ofertę.

Więcej na: https://lees-chinese.pl/