Do czego pasuje zegarek z drewna

 

Ostatnio coraz popularniejsze stają się nowe rodzaje zegarków. Nie są one wykonane z tych samych materiałów, co standardowe zegarki – w tym przypadku do ich wytworzenia użyto drewna. Trzeba przyznać, że był to bardzo udany i trafiony pomysł.

Drewniany zegarek – elegancki dodatek

polecane zegarki z drewnaNajważniejsze jest jednak to, do czego tego rodzaju zegarki będą pasowały. Nie jest to wcale trudne pytanie – z tego co widzę, zwykle tego rodzaju zegarki są noszone przez osoby lubiące elegancki styl. Nie wiem, czy zegarki z drewna pasowałyby do luźnych koszulek i dresów, ale widzę, że z całą pewnością jeśli mamy na sobie koszulę lub garnitur, to tego rodzaju zegarek świetnie z tym współgra. Trzeba oczywiście patrzeć też na kolory, choć prawda jest taka, że polecane zegarki z drewna są robione w taki sposób, by pasowały do jak największej ilości rzeczy i ubrań. Jest to ich kolejna zaleta – jeśli lubimy elegancki styl, to większość drewnianych zegarków zawsze będzie nam pasowała do reszty ubrań. Być może to właśnie dlatego te zegarki zdobywają tak dużą popularność wśród ludzi, którzy na co dzień muszą nosić garnitury i koszule do pracy. Dopiero od niedawna są one dostępne w Polsce, ale prawda jest taka, że były obecne w naszym kraju jeszcze zanim ktokolwiek zaczął je tu oferować. Zwykle kupowały je po prostu osoby, które i tak jechały po coś do krajów na zachodzie. Tam moda na drewniane zegarki trwa już nieco dłużej – być może kiedyś staną się popularniejsze od standardowych zegarków, których obecnie wszędzie jest pełno.

Odkąd tylko kupiłem drewniany zegarek staram się go nosić tak często, jak to tylko możliwe. Pasuje do każdej mojej koszuli, dlatego nie mam problemów z dopasowaniem go do czegokolwiek. Ludzie często zwracają na niego uwagę – nic dziwnego, trochę się wyróżnia spośród innych zegarków.