Jak dobrać odpowiedni biustonosz otwarty?

Biustonosze otwarte to bardzo specyficzne element kobiecej garderoby, pełniące głównie funkcje estetyczne, zaliczane do kręgu najbardziej zmysłowe bielizny erotycznej. Piękne i oryginalne jednocześnie przez ich specyficzny krój są dość trudne w doborze. Co zatem brać w tym, wypadku pod uwagę?

Co uwzględnić przy doborze otwartego biustonosza?

biustonosz otwartyCzym jest otwarty biustonosz nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, niemniej to, że wiemy jak on wygląda wcale nie ułatwia kwestii jego doboru. W przypadku tradycyjnego biustonosza parametr bowiem które bierzemy pod uwagę to wielkość miseczki i obwodu, to te dwa czynniki sprawiają, ze mówimy o tym, że biustonosz jest odpowiednio dobrany, tym samym, że właściwie podtrzymuje to co należy i jest jednocześnie wygodny. W przypadku biustonosza otwartego sprawa się jednak komplikuje tu nie mamy bowiem miseczki. W tym wypadku to własnie od tego jaki obwód dobierzemy będzie zależało to na ile biustonosz będzie dopasowany i na ile podniesie biust bez zniekształcania go. Jednocześnie jako, że mamy do czynienia z bielizną erotyczną również sama estetyka nie pozostanie tu bez znaczenia, dlatego ważne jest to by biustonosz otwarty dobrze się układał na ciele, podkreślając jego atuty jednoczenie nie sprawiając żadnego dyskomfortu. Z tego względu warto wybierać bieliznę wysokiej jakości, która będzie doskonale dopasowana do kobiecego ciała, a dobrej jakości materiały sprawia, że będzie się ona odpowiednio układać. 

Dobór odpowiedniego biustonosza otwartego nie jest kwestią łatwą, trzeba się tu bowiem kierować nieco innymi zasadami niż w przypadku tradycyjnych biustonoszy, jeśli jednak wiemy na co zwracać uwagę, można uzyskać naprawdę interesujący efekt, którego nie osiągniemy z pomocą innego rodzaju bielizny erotycznej.