Jak oryginalnie wykorzystać szklany panel?

Rozwijająca się technologia pozwala nam dzisiaj na zakup nie tylko bardzo nowoczesnych gadżetów do zabawy czy też takich ułatwiających życie codzienne, ale także kupno przedmiotów z branży dekoracyjnej, jak np. rewelacyjnych i pięknie się prezentujących szklanych paneli.

Szklany panel w roli drzwi od szafy

panele szklane warszawaKilka lat temu wybierając się z tatą do sklepu budowlanego, aby zakupić potrzebne rzeczy do remontu, jaki odbywał się akurat u rodziców, natknęłam się na panele szklane Warszawa okazała się być naprawdę dobrze zaopatrzona w tego typu nowoczesne dekoracje, jednak poza krótką fascynacją jakoś wówczas niespecjalnie skupiłam się na panelach. Nie to, że mi się nie spodobały po prostu byłam zajęta pomaganiem tacie. W końcu kiedy sobie o nich przypomniałam, powróciłam do sklepu i przyjrzałam się im z bliska. Myślałam, że są to po prostu kawałki szkła z ładną grafiką, które można powiesić na ścianie, ale jak się okazało panele też mogły pełnić całkiem użyteczną funkcję. Można ich było z powodzeniem użyć jako drzwi niezależnie czy balkonowe, drzwi w naszym mieszkaniu, czy np. od kabiny prysznicowej! Okazało się także, że panele szklane mogą służyć za drzwi od szafy przesuwanej, co bardzo mi się spodobało ponieważ mój dotychczasowy wygląd wielkiej szafy nieco mi się już znudził. Sprzedawca dodatkowo mnie poinformował, że istnieje możliwość nadrukowania własnej grafiki. Całkiem niedawno zrobiłam zdjęcie dmuchawca na tle błękitnego nieba z którego byłam bardzo dumna i postanowiłam, że właśnie tę fotografię umieszczę na zamówionych panelach.

Mój wybór okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Zamontowane panele w szafie doskonale się wpasowały w wystrój mojej sypialni. Mam w niej białe ściany i błękitne dodatki jak zasłonki, jaśki oraz kocyk. Teraz moja sypialnia prezentuje się nie tylko znacznie przytulniej, ale jednocześnie niesłychanie nowocześnie.