Kto korzysta z Sugardaters?

Polska nie jest wyjątkiem w kwestiach randkowych, bo u nas również coraz więcej osób poszukuje swojej drugiej połowy w odmienny sposób niż większość. Kiedyś widok młodej dziewczyny ze starszym mężczyzną za rękę było nieakceptowane. 

Jak funkcjonuje polskie Sugardate?

sugardaters w PolsceTradycyjny model związku, to dla większości ludzi partnerzy w podobnym wieku. Panuje stereotyp, że nie ma miłości w relacji między ludźmi z dużą różnicą wieku. Oczywiście bywa, że młoda kobieta jest z bogatym facetem tylko dla kasy, ale może być między nim prawdziwe uczucie. Sugardaters w Polsce jest nowością od paru lat. Jest to bardzo popularny w krajach europejskich sposób randkowania dla pięknych i młodych kobiet, oraz dla bogatych mężczyzn. Możemy w taki sposób znaleźć kandydata na męża, partnera, albo sponsora. Kobiety często oczekują od mężczyzny stabilizacji finansowej, dlatego szukają bogatych kandydatów. Sponsorzy oczekują od kobiet jedynie ładnego wyglądu, gdyż ich celem jest zaspokajanie zachcianek. Bogaci faceci lubią się pokazywać z młodymi kobietami, a znalezienie takiej jest banalnie proste. Niektóre kobiety przyjeżdżają do dużego miasta ze wsi i nie stać ich na luksusowe życie o jakim marzą, więc szukają odpowiedniego kandydata. Imprezy, oryginalne ciuchy i drogie restauracje nie są w ich zasięgu, a sponsor może im to wszystko zapewnić w zamian za towarzystwo. Często jest to niezobowiązująca znajomość, która zaspokaja odmienne potrzeby kobiety i mężczyzny. Sugardate staje się coraz bardziej popularny.

W dzisiejszych czasach znalezienie partnera spełniającego nasze wymagania nie jest kłopotem, bo istnieje wiele sposobów na poznanie interesującej osoby. Ludzie, którzy poszukują jedynie pięknej partnerki, albo bogatego męża, nie są już nowością i spotykamy się z tym na co dzień.