Kupno nasion rzepaku Rapool

Od trzech lat zajmuję się uprawą rzepaku. W zeszłym roku kupiłam nasiona od nieznanego producenta i szczerze mówiąc nie byłam zadowolona z plonów i jakości nasion. W tym roku postanowiłam kupić wysokojakościowe nasiona, które będą odporne na różne czynniki chorobotwórcze i dadzą mi gwarancję lepszych plonów niż ostatnio. Wcześniej postanowiłam poradzić się specjalisty.

Zalety rzepaku Rapool

rzepak rapoolW sklepie rolniczym do którego się udałam, sprzedawca polecił mi rzepak Rapool. Dowiedziałam się od niego, że rzepak tej firmy jest niezwykle rekomendowany przez klientów. Wiele osób potwierdza jego odporność na choroby grzybowe oraz niekorzystne warunki atmosferyczne (takie jak na przykład późne przymrozki, czy długotrwałe letnie susze). Jego dodatkową zaletą jest fakt, że można go uprawiać na gorszych jakościowo glebach. Nasiona są specjalnie przygotowane pod uprawy w tego typu glebie. Można więc mieć gwarancję, że przy odpowiednim nawożeniu da on obfite, solidne plony. Od razu zdecydowałam się zakupić odpowiednią ilość rzepaku tej firmy. Muszę przyznać, że szybko przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Było to naprawdę doskonałej jakości ziarno, które bez problemu wysiałam na swoim polu. Szybko zauważyłam, że daje on obfite plony. Latem rzepak kwitnął intensywnie. W tym roku miałam duże zbiory.

Bardzo się cieszę, że w końcu udało mi się znaleźć nasiona rzepaku tak dobrej i renomowanej firmy. W dodatku rzepak firmy Rapool jest dostępny w niezwykle atrakcyjnych cenach. W sklepach z tego typu produktami można dostać wiele odmian rzepaku, w tym odmiany ozime, na których najbardziej mi zależało. Jakiś czas temu sąsiadka poprosiła mnie o polecenie dobrego rzepaku. Nie miałam wątpliwości, że ten z pewnością spełni jej oczekiwania.