Moja ulubiona pomada

Kiedyś, jeszcze nawet za czasów studenckich moja fryzura zawsze wyglądała tak samo. Moje włosy były ścięte na bardzo krótkiego jeżyka. Jest to oczywiście fryzura bardzo wygodna nie wymagająca właściwie żadnej pielęgnacji, ale teraz już wiem, że była to też fryzura, która zdecydowanie nie dodawała mi uroku, a wręcz odwrotnie.

Firma Reuzel to producent najlepszych pomad

reuzel - pomada woskowaOd paru lat już bardziej zwracam uwagę na swój wygląd. Wszystko zaczęło się w momencie kiedy dostałem dobrą pracę na odpowiedzialnym stanowisku. Po prostu nie mogłem wyglądać jakbym w ogóle nie przejmował się swoim wyglądem. Wtedy też przestałem ścinać włosy na krótko, co sprawiło, że musiałem zacząć jakoś je układać. Tak trafiłem na pomady do włosów. Moje pierwsze pomady dawały dobry efekt, ale dość ciężko ich się używało. Jednakże w końcu trafiłem na firmę Reuzel, której pomady polubiłem już po pierwszym użycie. Jeżeli chodzi o pomady firmy Reuzel – pomada woskowa o średnim połysku jest moją ulubioną. Najbardziej podoba mi się w tej pomadzie to, że nie skleja ona włosów, a jednocześnie bardzo dobrze trzyma włosy na miejscu, a więc zawsze jestem pewien, że moja fryzura wytrzyma cały dzień. A po całym dniu nie ma problemu ze zmyciem produktu w czasie wieczornego prysznica, a więc pomady z tej firmy mają same zalety, dlatego tak bardzo je polecam.

Moim zdaniem każdy facet powinien mieć w zapasie jakąś dobrą pomadę do włosów, ponieważ jest to produkt, który w łatwy sposób pozwala na ułożenie włosów. Nigdy nie wiadomo kiedy nadarzy się taka okazja by wyglądać bardziej elegancko i schludnie, a więc nawet jeżeli ktoś na co dzień nie stosuje takich kosmetyków to powinien mieć coś takiego w domu. W szczególności polecam pomady Reuzel, których używam już od kilku lat.