Najlepszy śląski salon tatuażu

Uwielbiam tatuaże. Nic więc dziwnego, że mam ich kilka i planuję kolejne. Swój pierwszy tatuaż zrobiłam jak tylko skończyłam osiemnaście lat. Moi rodzice nie byli przekonani do tatuaży, ale teraz nie mają już z nimi problemów. Zresztą tatuaży mam teraz tak dużo, że właściwie nie mieli innego wyboru niż się do moich tatuaży przyzwyczaić. Ostatnio postanowiłam zrobić sobie, nowy duży tatuaż.

Salon w Katowicach okazał się bardzo profesjonalny

salon tatuażu na ŚląskuMieszkam teraz w Warszawie ale pochodzę ze Śląska. Rodzice mieszkają w Katowicach i w te wakacje postanowiłam przyjechać do nich na całe dwa tygodnie. W czasie tych dwóch tygodni, oprócz spędzania czasu z rodzicami i przyjaciółmi, miałam też zaplanowaną wizytę w salonie tatuażu by zrobić nowy tatuaż na ręce – tym razem postawiłam na kwiaty wiśni na ramieniu. Wybrałam bardzo znany salon tatuażu na Śląsku mieszczący się w Katowicach. Nigdy wcześniej tam nie byłam, ale słyszałam o tym miejscu same pozytywne opinie i widziałam ich prace, które były naprawdę świetne. I będąc już po wizycie tam muszę przyznać, że jest to naprawdę świetne miejsce. Moim tatuażystą był Tomek, który ma prawdziwy talent. Jego projekt jeszcze na papierze mnie zachwycił i zastanawiałam się jak można z czegoś tak prostego jak kwiaty wiśni zrobić coś tak bardzo spektakularnego. Jeszcze lepiej projekt ten wygląda przeniesiony na moje ramię. Jestem tym tatuażem zachwycona. Tak samo jak tym jak wyglądało studio w środku i jacy profesjonaliści tam pracują.

Salon, który znalazłam spodobał mi się na tyle, że umówiłam się tam już na kolejny tatuaż. Tym razem będzie do tatuaż na udzie. Bardzo podobają mi się tatuaże w tym miejscu, ale dopiero nie dawno wpadłam na pomysł jaki tatuaż mógłby zdobić moje udo. Jestem pewna, że w tatuażysta znów wykona świetną pracę i przeniesie mój pomysł do rzeczywistości