Odzyskanie żony po zdradzie

Kiedy przysięgamy sobie nawzajem miłość na ślubnym kobiercu, to wierzymy, że nasza miłość przetrwa wszystko i będziemy żyli długo i szczęśliwie. Życie często nie jest bajką i pisze zupełnie inny scenariusz niż tego chcemy.

Czy można żyć z żoną po zdradzie?

jak odzyskać miłość żony po zdradzieDopóki się kochamy, szanujemy i mamy dla siebie czas, to wszystko jest kolorowe, a my czujemy się szczęśliwi. Bywa, że praca i domowe obowiązki zajmują nas tak bardzo, że nie mamy czasu dla ukochane osoby. Im mniej ze sobą przebywamy i rozmawiamy, tym bardziej się oddalamy os siebie emocjonalnie. W związku, w którym nie ma uczucia, czułości i przede wszystkim czasu spędzanego razem, nie może trwać wiecznie. Najczęściej zdradzają mężczyźni, ale bywa, że robią to kobiety, które czują się nieszczęśliwe w małżeństwie. Jak odzyskać miłość żony po zdradzie? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo każda zdrada jest inna i również każdy związek jest inny. Niektóre kobiety potrafią wybaczyć zdradę, a inne będą ją już zawsze rozpamiętywać i już nigdy nie spojrzą na męża tak jak na początku. Wszystko zależy od charakteru żony i tego, czy była to jednorazowa zdrada, czy wielomiesięczny romans. Najgorsza sytuacja jest kiedy wynikiem zdrady jest dziecko, bo to bardzo komplikuje sprawy i statystycznie niewiele kobiet jest w stanie pozostać z takim mężczyzną. Odzyskanie żony zależy od tego jak bardzo była ona związana z mężem i czy będzie potrafiła rozmawiać z nim po zdradzie. Nie zawsze oznacza ona rozwód i rozpad rodziny.

Jeżeli ludzie się nadal kochają, to prawdopodobnie zdrada zostanie wybaczona, albo chociaż zapomniana. Najważniejsze, aby ta sytuacja nie powracała przy każdej kłótni jeżeli małżonkowie postanowią pozostać razem. W takiej sytuacji przede wszystkim trzeba dużo rozmawiać.