Ponadczasowe lampy do salonu

W nowoczesnych wnętrzach z pewnością znajdą się piękne i nowoczesne lampy. Takie w stylu art deco można zakupić w wielu sklepach z oświetleniem lub w marketach budowlanych na dziale oświetlenia. Różnych lamp i żyrandoli jest pod dostatkiem. Każdy wybierze coś dla siebie.

Modne lampy i żyrandole

lampy art decoPlafon lub żyrandol art deco można przeznaczyć do salonu, sypialni, przedpokoju lub innego miejsca w domu. Wszystko zależy od rodzaju takiej lampy. Polecane lampy art deco mają szklany klosz w srebrnej lub złotej metalowej oprawie. Takie lampy pasują do wszystkich wnętrz nowoczesnych, a także nawiązujących do lat 70-tych. Modne lampy geometryczne prezentują się niesamowicie elegancko. W dodatku światło pięknie rozprowadzone zostaje pod różnym kątem. Źródłem światła w wielu lampach są żarówki ledowe lub klasyczne, często o mocy 60W. Duże i stylowe żyrandole z pewnością świetnie skomponują się w obszernych pomieszczeniach takich jak galerie handlowe, hole hotelowe itp. Bardzo często w sklepach z dekoracjami do domu możemy spotkać dekoracje wykonane z metalowych drutów w kolorze czarnym. Do takich dodatków świetnie wkomponują się także stoliki, lampy art deco. Takie minimalistyczne dodatki do wnętrza powodują jego ekskluzywny wygląd. Dlatego też z powodzeniem można ich używać w najbardziej nowoczesnych mieszkaniach i domach.

Jeśli lubimy nowoczesne i stylowe dodatki do mieszkań powinniśmy rozeznać się w artykułach art deco. Dostępność takich rzeczy, które są bardzo eleganckie jest bardzo ułatwiona ponieważ można je zakupić praktycznie w każdym nawet tańszym sklepie z dekoracjami. Lampy art deco nie kosztują mało. Za klasyczną lampę wiszącą trzeba zapłacić około 1000 złotych, natomiast za żyrandol około 2000 złotych. Zatem nie wszyscy sobie mogą pozwolić na taką lampę.