Porady odnośnie uprawy konopi

Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na uprawę własnych nasion konopi zamiast ich kupowania, coraz więcej osób uczy się tego procesu. Konopie indyjskie to jeden z najpopularniejszych rodzajów roślin do uprawy, ale musimy znać kroki, które musimy podjąć, aby wyhodować zdrowe i silne rośliny.

Nasionom konopi należy zapewnić odpowiednie warunki

frisian dewPierwszym krokiem, jeśli chodzi o uprawę konopi, jest upewnienie się, że mamy dużo światła wiosną lub wczesnym latem i nie martwimy się o ulewne deszcze. Oznacza to wykorzystanie parapetu, który ma spory odstęp. Chodzi o to, aby zapewnić roślinom środowisko, które pozwoli im przetrwać zimne warunki pogodowe. Nasiona, które odnoszą sukces, to zwykle te, które pochodzą z pakietu podstawowego. Niektóre firmy nasienne używają wysoce zaawansowanych maszyn, które pozwalają im przetwarzać nasiona konopi frisian dew w precyzyjnych warunkach optymalnego czasu wzrostu dla każdej rośliny. Wszystkie początkowe prace zostały dla nas wykonane, aby mogły rozpocząć kwitnienie. Dobrą wiadomością jest to, że kiedy zaczynamy, nie będziemy mieli pojęcia, czy nasiona zaczną prawidłowo rosnąć. Jeśli chcemy zwiększyć wydajność swoich roślin, musimy stale zwiększać liczbę roślin, które uprawiamy codziennie. Ogólny rozwój rośliny zależy od ogólnej szybkości wzrostu. Gdy wyhodujemy większą liczbę roślin, całkowita wydajność na roślinę wzrośnie, a to oznacza, że ​​uzyskamy znacznie wyższą wydajność produktu końcowego. Po otwarciu pakietu nasion pąki rośliny otwierają się i zaczynają kiełkować. To najwcześniejszy etap cyklu produkcji konopi. Kiedy nasze rośliny zaczną wytwarzać pąki, należy je traktować bardzo ostrożnie.

W zależności od tego, jak obchodzimy się z pąkami, możemy użyć niektórych z nich, aby stworzyć nasiona dla kolejnej partii konopi. Należy pamiętać, że warto zadbać o wszystkie etapy uprawy konopi, aby upewnić się, że roślina wzrasta zgodne z przeznaczeniem.