Poszukiwania księgi wpisów dla gości weselnych

Marzyłam o tym, żeby mieć nowoczesny ślub i wesele. Bez tych wszystkich oczepin i wódki weselnej. Ostatnio w jednym magazynie ślubnym przeczytałam, że nowością na weselach jest umieszczanie księgi do której goście wpisują życzenia dla pary młodej. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie dla par, które zaprosiły wielu gości i mogą nie mieć czasu, żeby z każdym porozmawiać.

Kupno wyjątkowej księgi wpisów dla gości

księga wpisów gości weselnychPostanowiłam kupić taki gadżet na mój ślub. Mimo iż z narzeczonym nie planowaliśmy dużego wesela, uznałam, że taka księga, w której będą zapisane życzenia od naszych bliskich będzie dla nas świetną pamiątką na przyszłość. W sklepie z artykułami ślubnymi znalazłam bardzo duży wybór taki produktów. Szczególnie spodobała mi się księga wpisów gości weselnych, która była oprawiona w twardą pozłacaną oprawę. Jej kartki były wykonane z błyszczącego papieru kredowego. Prezentowała się ona naprawdę okazale. W środku było ponad 100 kartek, dlatego miałam pewność, że każdy będzie mógł mi złożyć życzenia o takiej długości jakiej będzie chciał i dla każdego wystarczy miejsca do wpisu. Od razu zapytałam się sprzedawczyni, jaka jest cena tej księgi gości. Kiedy dowiedziałam się, że jest ona bardzo niska i przystępna, postanowiłam od razu ją zakupić. Już wkrótce okazało się, że to był naprawdę bardzo dobry pomysł.

Każdy gość weselny z chęcią napisał kilka zdań i życzeń na nową drogę życia. Po weselu długo z mężem przeglądaliśmy te życzenia i śmialiśmy się z niektórych wpisów. Ponieważ księga ta jest bardzo ładnie oprawiona mogliśmy postawić ją na półce wśród książek, gdzie cieszy nasze oczy. Mimo, że została prawie w całości zapisana kartki dalej są sztywne i mocne, a tusz z długopisów nie rozmazał się pomiędzy nimi. Jestem bardzo zadowolona.