Potrzebowałem dużej sali konferencyjnej na spotkanie

Od wielu miesięcy przygotowywałem się do wprowadzenia nowej oferty. Wszystko musiałem mieć dopięte na ostatni guzik. Kiedy już byłem gotowy to zdecydowałem się zorganizować spotkanie dla wszystkich swoich kontrahentów a było ich naprawdę wielu.

Konferencja w dużej i klimatyzowanej sali 

duże sale konferencyjne w TrójmieścieZanim jednak wysłałem do swoich kontrahentów zaproszenie na konferencję to zabrałem się za szukanie odpowiedniej sali. Potrzebna była taka, która pomieściłaby sto osób. Dowiedziałem się, że duże sale konferencyjne w Trójmieście były dostępne w kilku miejscach i mogłem zdecydować gdzie odbędzie się spotkanie. Zleciłem sekretarce, żeby znalazła odpowiednią salę na sto osób i pilnie dała mi informację zwrotną. Sekretarka poważnie potraktowała to zadanie i już po trzech godzinach przyszła do mnie z gotowymi informacjami. Wybrała dużą salę konferencyjną, która mieściła ponad sto osób i na dodatek była klimatyzowana. W sali dostępny był niezbędny do przeprowadzenia prezentacji sprzęt i bardzo wygodne fotele. Podziękowałem sekretarce za pomoc i pochwaliłem wybór, którego dokonała. Po zarezerwowaniu sali poinformowałem kontrahentów o spotkaniu. Wszyscy byli zainteresowani nową ofertą, którą wprowadziłem i zadeklarowali swoją obecność. Zamówiłem catering, żeby dostępna dla wszystkich była kawa i jakieś smaczne przekąski. Jeszcze przed spotkaniem osobiście się udałem, żeby sprawdzić czy sala konferencyjna została odpowiednio przygotowana. Miło się zaskoczyłem, bo wszystko było gotowe już od samego rana.

Spotkanie konferencyjne z kontrahentami się udało i każdy z nich zadeklarował, że będzie korzystał z moich nowych usług, które były nowością na rynku. Szybko można było sobie obliczyć, że współpraca ze mną była opłacalna. Osiągnąłem swój cel od razu.