Potrzebowałem odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu

 

Kilka lat temu brałem udział w wypadku komunikacyjnym. Niestety zostałem po tym wypadku sparaliżowany od pasa w dół. Ponieważ nie byłem winny udało mi się ściągnąć z ubezpieczenia sprawcy wypadku odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Niestety okazało się, że jest on ubezpieczony na bardzo niską kwotę, w związku z czym moje odszkodowanie również było bardzo niskie.

Złożyłem wniosek o przyznanie dodatkowego odszkodowania

godne odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiuDopiero niedawno dowiedziałem się, że ubezpieczenia na życie sumują się i że mogę się ubiegać o dodatkowe odszkodowanie nawet po tym jak uzyskałem już jeden zwrot. Zależało mi na tym, aby uzyskać godne odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, ponieważ moje inwalidztwo spowodowało, że straciłem pracę, a miałem dużo wydatków na leki i rehabilitację. Udałem się do mojego ubezpieczyciela i zapytałem jak uzyskać takie odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Dowiedziałem się, że muszę złożyć wniosek do którego dołączę dodatkowe dokumenty. Dokumentację medyczną od czasu wypadków oraz wszystkie dokumenty, które złożyłem przy okazji uzyskania poprzedniego odszkodowania. Na szczęście miałem wszystkie dokumenty przy sobie. Wypełniłem tylko wniosek i od tego czasu firma ubezpieczeniowa miała 30 dni na rozpatrzenie sprawy. Bardzo się ucieszyłem, kiedy przyszło pozytywne rozpatrzenie sprawy. Udało mi się uzyskać naprawdę sowitą kwotę.

Byłem bardzo zadowolony z tego, że sprawa została rozpatrzona tak szybko i bez zbędnych formalności. Uzyskana przeze mnie kwota odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu w pełni mnie satysfakcjonowała. Całe szczęście, że zdążyłem złożyć dokumenty w odpowiednim czasie, ponieważ takie sprawy przedawniają się po 5 latach i gdybym przekroczyłbym ten termin nie mógłbym już wnosić żadnych roszczeń.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na https://www.eloodszkodowania.pl/