Silikonowa proteza piersi

Nowotwór piersi to diagnoza oznaczająca wyrok dla wielu kobiet. Pomimo tak zaawansowanej diagnostyki codziennie określenie to słyszy wiele kobiet w różnym wieku. Na dolegliwość tą zapadają osoby na całym świecie, zajmujące różne pozycje społeczne, posiadające różny stopień wykształcenia i wykonujące różne zawody. Można by rzec, że choroba nie wybiera i nie zna litości.

Protezy polecane po mastektomii

amoena protezaSzczególnie przykrym przeżyciem dla pacjentek jest decyzja o mastektomii. Jest to ogromny cios zarówno dla młodych dziewczyn jak i kobiet w średnim wieku, a nawet starszych. Chodzi tutaj nie tylko o cierpienie i dolegliwości bólowe ale również o stan psychiczny. Wiele kobiet popada w depresje i nie widzi sensu życia. Czują się niepełnowartościowe, często same o sobie mówią, że są gorsze od zdrowych koleżanek. Dlatego bardzo ważna rzeczą jest objęcie ich kompleksową opieką, gdzie nie powinno również zabraknąć konsultacji psychologicznych a gdy zajdzie taka potrzeba nawet wsparcia psychiatry. Poprawę samopoczucia może zapewnić dobrze dobrana proteza piersi. Wśród amazonek dobrymi opiniami cieszy się amoena proteza piersi doskonale dopasowująca się do powierzchni ciała. Wykonana z delikatnego materiału przypomina prawdziwą pierś idealnie naśladując jej zachowanie podczas ruchu i wykonywania codziennych czynności. Zapewnia komfort i dobre samopoczucie w ciągu dnia a nawet podczas snu, bowiem nie musimy jej zdejmować na noc.

Protezę używamy po mastektomii i zabiegach ratujących życie. Oczywiście możemy jej również używać przy zdrowych piersiach w celu ich powiększenia lub poprawy wyglądu. Jest miękka w dotyku, umożliwia noszenie odzieży z delikatnych tkanin lub z dużym dekoltem. Odpowiednio dobrana nie różni się w niczym od naturalnych piersi.