Stół może być elementem dekoracyjnym

Właśnie jesteśmy w trakcie projektowania naszego nowego domu. O pomoc w rozplanowaniu wnętrza poprosiliśmy profesjonalne biuro projektowe. Chcieliśmy uzyskać dużą, funkcjonalną przestrzeń, która miałaby swój charakter. Ważne jest dla nas to, żeby przy zachowaniu nowoczesność otrzymać przytulny klimat.

Duży, drewniany stół do jadalni

duży stółMarzenie o własnym domu na obrzeżach miasta spełniło się dosyć niedawno. Jesteśmy właśnie w trakcie wykańczania budynku. Przed nami chyba najmilsze zadanie, jakim jest aranżacja wnętrz. W jej rozplanowaniu wspiera nas uznane biuro projektowe. Stworzyliśmy plan dużej przestrzeni, łączącej ze sobą salon, jadalnie oraz kuchnie. W celu zachowania poczucia przytulności znajdzie się w niej dużo elementów drewnianych. Jednym z najważniejszych punktów będzie duży stół, który stanie w części jadalnej. Stół ten wykonany jest z kawałków przepięknego drewna. Wykonany został w stu procentach ręcznie na zamówienie. Mam więc gwarancję, że nikt nie będzie miał u siebie czegoś podobnego. Przy stole tym jest miejsce na dwanaście krzeseł. To był dla nas bardzo ważne, abyśmy mogli pomieścić w jadalni większą grupę osób. Lubimy bowiem często spędzać czas z gronem przyjaciół, a mamy ich dosyć sporo. Do zamówionego przez nas dużego stołu udało nam się zakupić komplet wygodnych, stylowych krzeseł, które idealnie komponować się będą z calą przestrzenią. Do dogrania pozostał nam tylko salon, a konkretnie wybór sofy.

Aranżacja nowo wybudowanego domu wzbudza we mnie mnóstwo pozytywnych emocji. W projekcie wspieramy się doświadczonym biurem projektowym. To dzięki ich podpowiedziom wpadłam na pomysł, aby jednym z najważniejszych elementów całej dziennej przestrzeni był duży, drewniany stół w jadalni, robiony na zamówienie.