Sztukateria styropianowa – doskonała ozdoba

Długa zastanawiałam się nawet oryginalnym wystrojem mojego mieszkania. Chciałam, aby było ono eleganckie nowoczesne, ale również, aby wyróżniało się na tle innych domów i mieszkań. Dlatego poszukiwałam mniej popularnych rozwiązań. Przeglądałam wiele katalogów, stron z poradami dla architektów no i oczywiście przyglądałam się wszystkim wystrojom w domach moich znajomych.

Mój salon z sztukaterią styropianową

sztukateria styropianowaWłaśnie podczas jednej z wizyt dostrzegłam u mojej koleżanki ciekawe rozety, ozdobne ornamenty oraz ciekawie przyozdobione ściany. Oczywiście bardzo mi się taki oryginalne przyozdobienie ścian od razu spodobało. Zapytałam więc od raz co to jest. Okazało się, że te oryginalne ozdoby to sztukateria styropianowa. Do tej pory nie myślałam o takim ustrojeniu mieszkania, jednak kiedy zobaczyłam efekt końcowy od razu mi się bardzo spodobał. Dopytał więc od razu koleżankę, skąd ma takie piękne ozdoby i jak się u niej sprawdzają. Poleciła mi ciekawą stronę internetową, na której mogłam zobaczyć różnego rodzaju ozdoby. Od razu zdecydował się na zamówienie również do mojego salonu ozdób ze styropianu. Wybrałam przepiękne listwy sufitowe, ozdobny ornament na ściany oraz piękne ozdoby do sypialni.  Sztukateria styropianowa dla mnie były strzałem w dziesiątkę. Bardzo jestem teraz zadowolona z wyboru właśnie tego rodzaju ozdób do mojego mieszkania. Sztukateria styropianowa sprawiła, że moje mieszkanie prezentuje się oryginalnie i bardzo elegancko.

Niecodzienne rozwiązania mogą sprawić, że nasze mieszanie będzie przepięknie się prezentowało. Nie warto więc zawsze trzymać się schematów i wybierać jedynie sprawdzone rozwiązania. Czasami niecodzienne rozwiązania i oryginalne pomysły podkreślą wyjątkowość mieszkania. Warto też zawsze popatrzeć na wnętrza innych.