Toruński sklep z dronami

Maszyny sportowe nie pojawiają się za często w sklepach z dronami, więc by wyposażyć drużynę musieliśmy niemało nagimnastykować się z poszukiwaniami. Co prawda zawsze pozostawała możliwość zamówienia drona od producenta, choć była utrudniona przez obowiązujące zakazy i obostrzenia w ruchu. Pozostawało nam więc szukać maszyn w kraju.

Nowoczesny dron sportowy z profesjonalnego sklepu

dron toruńPoszukiwania zajęły nam kilka miesięcy, gdyż żaden ze sklepów w których do tej pory zamawialiśmy drony nie miał w ofercie maszyn sportowych, dopiero od niedawna wprowadzonych do sprzedaży. Jednym sklepem, w którym można było owe maszyny zamówić był Toruński salon, w którego ofercie znajdował się również poszukiwany przez nas dron Toruń jest główną siedzibą owego sklepu, choć firma prowadzi również sprzedaż internetową, jak większość profesjonalnych sklepów dla entuzjastów, więc nie mieliśmy większego problemu z zakupem maszyny. Drony w ofercie pochodziły od renomowanego producenta, a sklep jest autoryzowanym sprzedawcą owej firmy, dlatego też znaleźliśmy tam również mnóstwo części i akcesoriów. Skontaktowaliśmy się również z obsługą, przede wszystkim by zasięgnąć informacji o gwarancji i możliwości naprawy czy tuningu, i byliśmy mile zaskoczeni gdy okazało się iż sklep prowadzi również własny warsztat. Podobnie jak tuning samochodów, modyfikacje dronów są bowiem bardzo często wykonywane, aczkolwiek większość operatorów preferuje zlecenie takowych doświadczonym mechanikom, znacznie lepiej znającym wewnętrzną konstrukcję maszyn.

Niemal od razu zdecydowaliśmy się więc na podrasowanie drona jeszcze przed wysyłką, omawiając z obsługą wszystkie szczegóły modyfikacji i wybór podzespołów. Mimo iż była to maszyna zmodyfikowana, nadal objęta była gwarancją jakości i możliwością dokonania wszelkich niezbędnych napraw.