Wyciskarki hurom najpopularniejszym wyborem klientów

Coraz więcej osób przykłada wagę do zdrowego trybu życia. Uważają na to co i w jakich ilościach spożywają a do tego próbują znaleźć trochę czasu na aktywność fizyczną. Dla osób zwracających szczególną uwagę na dostarczane do organizmu witaminy, bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup i używanie wyciskarki to samodzielnej produkcji soku z warzyw i owoców.

Model hurom one stop najbardziej funkcjonalną wyciskarką

funkcjonalny hurom one stopWyciskarki marki Hurom to jedne z najlepszych i najbardziej popularnych na rynku. Nic zatem dziwnego, że posiadają rzeszę stałych i zadowolonych klientów. Coraz większym uznaniem cieszy się funkcjonalny hurom one stop. Ten model uznawany jest za wizytówkę producenta Hurom, przez co jego cena jest niezwykle wysoka w porównaniu do innych modeli. Jego wymiary 435 x 160 x 296 mm przy pionowym układzie konstrukcji sprawiają, że jego wysokość jest dosyć duża. Parametry techniczne urządzenia są imponujące: obroty silnika- 60 obr/min, obroty szczotki- 23obr/min, moc-200W. Elementy, z których składa się wyciskarka są solidnie wykonane i idealnie dopasowane dzięki czemu rozkręcanie i składanie ich w celu czyszczenia nie stanowi żadnego problemu. Model one stop posiada silnik indukcyjny, na który producent przyznaje 10 lat gwarancji. Charakteryzuje go niezwykle cicha praca w odróżnieniu do większości tego typu urządzeń. Obsługa tej wyciskarki nie należy do skomplikowanych tak więc nawet przebywający w kuchni „od święta” użytkownicy dadzą sobie radę z przygotowaniem soku.

Zdrowy tryb życia wymaga konsekwencji i regularności. Zdrową żywność oraz napoje można kupować gotowe w sklepie lub samemu przyrządzać w swoim domu. Jeśli decydujemy się na tą drugą opcję, obowiązkowym narzędziem w kuchni jest wyciskarka marki hurom one stop. Dzięki niej każdy wyciśnięty sok staję się wyjątkowy w smaku i na pewno posiada więcej właściwości naturalnych od tego ze sklepowej półki.