Wykonanie mikrodermabrazji w sprawdzonym salonie

 

Z trądzikiem walczyłam od młodości. Często bywałam u dermatologa, który zapisywał mi różne specyfiki. Czasami pomagały na jakiś czas, ale problem zawsze wracał. W końcu trafiłam na lekarza, który zapisał mi skuteczną terapię i z trądzikiem pożegnałam się raz na zawsze.

Cera bez niedoskonałości po zabiegu mikrodermabrazji

mikrodermabrazja szczecinMimo braków problemów z trądzikiem niestety miałam dość brzydką cerę. Miałam sporo blizn po trądziku i przebarwień. Musiałam robić dość mocny makijaż, żeby ukryć wszystkie niedoskonałości. Dermatolog, u którego byłam na wizycie kontrolnej okazał się pomocny. Zapytałam jak sobie poradzić z cerą i od razu powiedział mi, że skuteczna jest mikrodermabrazja szczecin, dzięki której poprawię wygląd swojej cery. Dał mi nawet namiary na sprawdzony salon kosmetyczny, w którym najlepiej w mieście wykonywano ten zabieg. Salon mieścił się niedaleko mojego miejsca zamieszkania i wracając od dermatologa od razu tam zajrzałam. Chciałam, żeby kosmetyczka zobaczyła moją cerę i ją oceniła jeszcze przed zabiegiem. Przyznała, że pozbędę się wszystkich blizn oraz nierówności, ale muszę odbyć minimum trzy zabiegi mikrodermabrazji. Zabieg ten nie był kosztowny i zapisałam się od razu. Już następnego dnia był wolny termin i kosmetyczka wykonała mi mikrodermabrazję. Po pierwszym zabiegu nie widziałam specjalnej różnicy, ale już drugi dał efekty. Moja cera wyglądała o wiele lepiej i odzyskałam nadzieję w ładny wygląd. To był bardzo skuteczny zabieg, z którego byłam zadowolona.

Ostatecznie moja twarz wyglądała ślicznie po wszystkich zabiegach. Już nie musiałam nakładać grubej warstwy podkładu, by ukryć niedoskonałości. Właściwie to nie używałam już kosmetyków tego typu. Do salonu kosmetycznego często chodziłam za to na różne zabiegi.