Zalety nano srebra

Kiedyś nie wierzyłam w medycynę alternatywną i naturalne preparaty, które polepszają ogólny stan zdrowia lub też mają jakieś konkretnie działanie. Parę lat temu zainteresowałam się różnymi substancjami, które są naturalne i pomagają naszemu organizmowi pracować lepiej i sprawiają, że czujemy się zdrowo. Teraz nie wyobrażam sobie swojego życia bez kilku substancji.

Korzystanie z nano srebra polepszyło moje zdrowie

nano srebroUważam, że dobrze jest stosować naturalne składniki, nie tylko jeżeli chodzi o suplementy ale chociaż po prostu jeść zdrowiej. Nawet takie małe rzeczy pozytywnie wpływają na nasz organizm. Jednym z moich ulubionych substancji, która zdecydowanie odmieniła moje życie jest nano srebro, które używam już od dłuższego czasu codziennie. Produkt ten działa przeciwwirusowo i przeciwbakteryjnie, a co za tym idzie wzmacnia organizm. Uważam te cechy srebra za najbardziej przydatne i chociażby dla nich warto nano srebro kupić. Muszę jednak jeszcze wspomnieć o tym, że dzięki nano srebrze udało mi się znacznie poprawić stan mojej skóry i w końcu pozbyć się trądziku, z którym walczyłam przez wiele lat. Nano srebro można na twarz nakładać albo punktowo albo na większy obszar. Można też ten produkt używać przy pomocy rozpylacza. Ja jednak wolę metodę nakładania nano srebra przy pomocy wyjałowionej gazy albo wcieram je w twarz wacikiem. Srebro na twarzy powinno znajdować się co najmniej 30 minut, zanim nałożymy jakiś krem. 

Moim zdaniem srebro można uznać za leczniczą substancję i chciałabym żeby więcej osób się o niej dowiedziało i skorzystało z jej wielu zalet. Mogę szczerze przyznać, że sama na początku nie wierzyłam we zdrowotne właściwości różnych naturalnych produktów. Jednak kiedy zaczęłam źle się czuć i lekarze nie wiedzieli jak mi pomóc, zdecydowałam się na kupno nano srebra i to zdecydowanie odmieniło moje życie.