Zgodziłem się mieć reklamę na samochodzie

 

U nas w przedsiębiorstwie to zawsze się oszczędzało na różnych rzeczach. Nigdy jednak nie oszczędzano na pracownikach i zawsze zarabialiśmy dobre pieniądze. Dlatego każdy chciał pracować w tej firmie co nikogo na dobrą sprawę w ogóle nie dziwiło.

Samochód z reklamą firmy

reklama na samochodzie cenaOstatnio szef zdecydował, żeby jakoś zareklamować przedsiębiorstwo, co miało na celu przyciągnięcie więcej klientów. Pomysł był ciekawy, ale kosztowny i szef wymyślił coś bardzo interesującego. Otóż była to reklama na samochodzie cena, którą szef zdecydował się wdrożyć. Koszty były niewielkie, ponieważ szef posiadał znajomego, który taką ofertę miał dostępną i skorzystał z jego usług. Zapytał czy ktoś z nas chciałby mieć taką reklamę na własnym aucie i zadeklarował, że będzie za to oczywiście płacił co miesiąc. Ja lubiłem pieniądze i uznałem, że to świetny pomysł, na który od razu się zgodziłem. Reklama, którą umieszczono mi na samochodzie nie była wielka ale za to bardzo czytelna i widoczna. Od razu było wiadomo jakie przedsiębiorstwo przestawia a ja to nawet z dumą jeździłem swoim samochodem. Reklama wzbudzała zainteresowanie każdego, kto widział moje auto i byłem przekonany, że rezultaty będą zadowalające. Poza mną na taką reklamę zgodziło się jeszcze pięciu pracowników. Co miesiąc otrzymywaliśmy trzysta złotych od szefa za to, że posiadaliśmy reklamę na prywatnych samochodach. Dla mnie to była okazała suma, którą doskonale wiedziałem jak wydać. Reklamę na aucie miałem przez okres jednego roku i było zdecydowanie warto.

Reklama rzecz jasna okazała się skuteczna i szef był dumny z takiego pomysłu. Nie dziwiło mnie to, ponieważ udało mu się sporo zaoszczędzić a to było sprawą podstawową dla niego. W zasadzie to wszyscy na tym skorzystaliśmy co było fajne.